Hodinový manžel Mělník

Hodinový manžel Kralupy

Služby hodinového manžela Kralupy

Hodinový manžel Kralupy

Vladimír Čapek - hodinový manžel

Nabízím služby hodinového manžela v Kralupech a okolí do 100 km. Jako zkušený hodinový manžel věřím, že každý problém má řešení. Realizuji servisní a údržbové práce v domácnostech i na zahradách. V případě lukrativní nabídky se můžeme individuálně domluvit i na vzdálenějších zakázkách. Nabízím zručnou pomoc pro Váš byt, dům i zahradu. 

 

Mým záměrem je nabízet všem vlastníkům nemovitostí veškeré služby, které souvisí s běžným provozem a údržbou. Jsem specialista na služby v domácnosti i na zahradě. Pracuji rychle a zvládám řadu řemesel. Realizuji komplexní služby hodinového manžela. K dispozici mám velké množství potřebného nářadí. 

 

Jako hodinový manžel zastanu různé práce, které potřebujete provést ve Vašem domě, v bytě či na zahradě. Neváhejte se na mě obrátit a své požadavky specifikovat. 

 

Proč hodinový manžel? 

Jako hodinový manžel z Kralup pracuji déle než dvacet let. Za předchozí léta praxe jsem získal mnoho zkušeností, které dnes využívám v praxi. Neustále sleduji nejnovější trendy ve všech řemeslných oblastech. Služby hodinového manžela se snažím odvádět na základě získaných zkušeností a především podle požadavků klientů. 

Pokud se nestíháte postarat o pracovní činnosti okolo svého domu či v domě samotném, neváhejte se obrátit na mě - na hodinového manžela z Kralup. Veškerou práci udělám za Vás. 

 

Hodinový manžel - pokojové práce 

Postarám se o připevnění poličky i zavěšení obrazu. Jako profesionální hodinový manžel vím, jaké materiály k sobě pasují, jaké postupy preferovat a čemu se naopak vyvarovat. Odbornou pomoc nabízím i při sestavování nábytku či třeba s logickým uspořádáním kabeláže. 

Pomůžu Vám správně zapojit elektrické spotřebiče a v případě potřeby ochotně vysvětlím, jak výrobek funguje. Poradím si s výměnou žároveka opravím nefunkční zásuvky. V těchto oblastech spolupracuji s odborníky. 

Na základě elektroinstalačních prací se postarám o opravu i výměnu baterií, namontování sprchové hadice i vyčištění odpadu. Jako hodinový manžel mám mnoho zkušeností, a proto snadno rozpoznám příčinu a postarám se o její odstranění. Položím dlaždice, zbavím koupelnu fleků, nebo třeba obnovím jednotlivé spáry. 

V rámci služeb hodinového manžela se postarám také o malířské práce. Prostor si důkladně připravím a nanesu kvalitní barvy či tapety. Samozřejmostí malířských prací jsou nezbytné opravy zdi. Pomůžu Vám s pokládkou koberce i s montáží jakéhokoliv nábytku. 

 

Hodinový manžel - venkovní práce 

Zkontroluji a vyměním okapy, natřu plot i okna. Zkontroluji stav antén i vedení tak, aby dům byl z bezpečnostního hlediska v pořádku a nebyla ohrožena bezpečnost obyvatel. 

Pomůžu Vám i s údržbou zahrady. Sekání trávy, shrabání listé i naštípání dříví jsou oblasti, které jako hodinový manžel bez problému zvládnu. 

 

Přednosti hodinového manžela 

Jako hodinový manžel s více než 20 lety zkušeností mám za sebou nespočet realizací a velké množství spokojených zákazníků. Na základě získaných zkušeností za předchozí léta praxe věřím, že zvládnu i ty nejnáročnější zakázky. Poradím Vám to nejefektivnější řešení a zohledním Vaše finanční možnosti. Snažím se v maximální možné míře přizpůsobit Vašim časovým možnostem. 

Hodinový manžel Vám pomůže ve všech oblastech, se kterými si nevíte rady, nebo důsledkem nedostatku času nemůžete tyto práce vykonat. Nemusíte mi vysvětlovat důvody, proč práce není hotová. Zastanu veškeré oblasti domácích prací a oprav bez zbytečných otázek a na míru Vašim představám.

 

Nabídka služeb hodinového manžela:

Hodinový manžel je tady pro všechny, kdo potřebují pomoct s jakoukoliv řemeslnou prací v domě či na zahradě. 

- Drobné řemeslné práce,
- opravy kování,
- montáž nábytku,
- malířské práce,
- elektroinstalační práce,
- instalatérské práce,
- topenářské práce,
- práce na zahradě a další. 

Hodinový manžel Kralupy. 

KONTAKT

 • Majitel
  :
  Vladimír Čapek
 • Telefon
  :
  +420 605 178 957
 • Email
  :
  vl.capek@seznam.cz
 • Adresa
  :
  U Křížku 245, 278 01 Kralupy nad Vltavou - Mikovice

Služby hodinového manžela

Co nabízím?

Kdo je to hodinový manžel? Hodinový manžel je všestranně zručný muž, který zvládne téměř veškeré práce kolem domu či zahrady. V této oblasti pracuji více než dvacet let, a proto Vám doporučuji, abyste si před mojí návštěvou prošli celou domácnost a napsali si seznam všech prací, se kterými Vám budu moct pomoci. Během chvíle provedu požadované práce z různých oborů. 

 

Kdo se může na hodinového manžela obrátit? Kdokoliv. Za dlouhá léta mého působení jako hodinového manžela se na mě obrací muži i ženy v různorodých věkových kategoriích. Služba hodinového manžela je vhodná pro všechny, kdo potřebují profesionálního pomocníka pro drobné i větší zásahy v domácnosti nebo na zahradě. 

 

Postarám se o různé práce, které potřebujete provést - ať už v domě, bytě, kanceláři či třeba na zahradě. Jsem zručný, trpělivý a mám technické nadání. Neodmítám zakázky menšího charakteru.Postarám se o řemeslné opravy i úpravy během jediné návštěvy, a proto nemusíte na každý druh práce hledat jiného řemeslníka.  

Kape Vám doma kohoutek, protéká záchod, potřebujete posekat zahradu nebo Vám nejde sestavit zakoupený nábytek? V tom případě se neváhejte obrátit na hodinového manžela z Kralup, který Vás nejen těchto starostí zbaví jednou pro vždy! 

Při práci hodinového manžela si zakládám na společné komunikaci s klientem. Pro kvalitně odvedenou práci potřebuji znát Vaše požadavky do nejmenších detailů. 

Jako hodinový manžel pracuji dlouhou řadu let, a proto vlastním veškeré potřebné vybavení k realizaci zakázek ze všech řemeslných oblastí. 

Jaká je náplň hodinového manžela? Hodinový manžel zvládá téměř veškeré oblasti, které se týkají údržby a oprav domů i zahrad. Menší opravy i rozsáhlejší rekonstrukci patří k mým denním činnostem, které jako hodinový manžel u svých klientů realizuji. 

 

Orientační ceník:

Hodinová sazba za jednoho pracovníka 270,- Kč / 1 hodina 
Každá další půlhodina 135,- Kč / 30 min
Úkolová sazba dohodou
Doprava do 5 km / 60,- Kč
Doprava nad 5 km / 7,- Kč (počítáno tam i zpět)
Při použití sekačky je připočítána amortizační sazba včetně paliva 130,- Kč / 1 hod

Cena práce o víkendu je neměnná - žádné příplatky
Ceny pro objednávajícího si seniora nad 70 let - 10% sleva
Na materiál, amortizaci a dopravu se sleva neposkytuje. 
Nejsem plátce DPH
Materiál není v cenách započítán

Hodinový manžel Kralupy.

Nabízené služby hodinového manžela: 

- Údržba zahrad (úklid listí, úklid zahrady, úklid cestiček a další), 
- venkovní práce (oprava venkovního oplocení, venkovní nátěry, čištění okapů, omytí špinavých omítek a další), 
- kácení a řezání stromů/keřů (ošetření stromů a keřů, česání ovoce, výsadba keřů a stromů, zavlažování a další), 
- sekání trávníků a porostů, hrabání, zalévání, 
- ruční mytí automobilů, 
- drobné opravy motorových vozidel (výměna žárovky, výměna vypínačů či pojistek, výměna oleje a filtrů a další), 
- výměna zimních/letních pneumatik,
- správcování objektů/chat/chalup, 
- odvoz suti a odpadu, 
- odvoz starých elektrických spotřebičů,
- možnost odvozu/dovozu (přistavení vozu se 6 místy - Renault Escape III). 

Hodinový manžel Kralupy. 

Jako hodinový manžel mám dlouholeté zkušenosti, a proto se na mě neváhejte obrátit. Věřím, že společně vždy najdeme to nejefektivnější řešení. Nabízím profesionální pomoc v domácnosti. Práci vykonávám s maximální snahou o nejlepší kvalitu. Dodržuji stanovené termíny a přizpůsobím se Vašim časovým možnostem v maximální možné míře. 

Služba hodinového manžela je vhodná pro všechny, kdo z jakéhokoliv důvodu nejsou schopni vykonat potřebnou práci v domě či na zahradě. Máte-li přání, které nedokážete realizovat vlastními silami, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vám budu nápomocný ve všech řemeslných oblastech. 

 

Nabízené služby hodinového manžela: 

- Montáž nábytku (montáž nábytku z obchodních domů, instalace dveří, výměna zámků, opravy a renovace dveří, odstranění starého laku, opravy otevírání/zavírání oken či dveří, montáže žaluzií, lakýrnické práce a další), 
- opravy a rekonstrukce (zdí, domácích spotřebičů, opravy nábytku, vrtánía instalace poliček, pokládání podlah a další), 
- zednické a obkladačské práce (zednické a štukatérské práce, omítky, sádrování děr, tmelení trhlin, bourací práce, montáže sádrokartonů, montáže podhledů i různé stavební úpravy), 
- montáže oken a dveří, 
- opravy kování, 
- malířské a natěračské práce (alování, škrábání maleb, broušení, lakování, natírání oken/dveří/radiátorů, nátěry zábradlí/pergol/altánů a další),
- opravy domácích spotřebičů, 
- elektrikářské a elektroinstalační práce (výměna žárovek/zářivek, montáž lustrů/lampiček/osvětlení, výměna kabeláže, oprava zásuvek/vypínačů/jističů, zapojení televize a PC a další), 
- instalatérské práce (výměna umyvadla, oprava splachování, oprava kapajícího kohoutku, výměna prasklé sprchové hadice, čištění odpadů, výměna těsnění, montáž vodovodních baterií, montáž WC či vany, instalace myček/praček/dřezů a další), 
- práce v domácnosti (úklidové službym vysávání, mytí oken a výloh, klepání koberců, utírání prachu, vešení záclon/závěsů, čištění podlah, úklid po stavebních pracích a další). 

Hodinový manžel Kralupy. 

Servis hodinového manžela

 • SPOLEČNÁ

  KONZULTACE

  Vyslechnu si Vaše požadavky a společně najdeme to nejoptimálnější řešení. Nabízím komplexní služby hodinového manžela. Zastanu téměř veškeré oblasti řemeslných prací. Jsem profesionálem ve svém oboru a dbám na kvalitu práce. 

  Výčet služeb hodinového manžela:

  - Montážní práce, 
  - veškeré opravy v domácnosti,
  - výměny, 
  - řemeslné práce (malířské práce, natěračské práce, lakýrnické páce, instalační práce, instalatérské práce, zednické práce, pokládání podlah a další).

  Hodinový manžel Kralupy. 

  A TERMÍN

  PODMÍNKY

  Na základě Vaší poptávky probereme jednotlivé detaily. Vysvětlím případné nejasnosti a přiblížím Vám rozsah a postup práce. Služby hodinového manžela realizuji na základě Vašich požadavků, a proto mi neváhejte sdělit veškeré podrobnosti.

  Hodinový manžel poskytuje nejrůznější práce, opravy a služby pro domácnosti i firmy. Postarám se o drobné i rozsáhlejší opravy. Jako profesionální hodinový manžel po sobě vždy uklidím a přinesu s sebou potřebné nářadí i materiál. 

   

  Zásady hodinového manžela:

  - Maximálně se přizpůsobím Vašim časovým možnostem, přičemž jsem dochvilný a přijdu v termínu, na kterém se předem domluvíme. Práci se snažím udělat co nejrychleji, ale neopomíjím přitom kvalitu a bezpečnost práce. 
  - Snažím se pracovat s maximální precizností. Práci po sobě průběžně kontroluji, abych se vyvaroval zbytečným chybám. 
  - Vždycky uklidím vzniklý nepořádek. Postarám se o vyhození či vyvezení odpadu. 
  - Poskytuji garanci v podobě záruky. Minimální záruka na provedené práce hodinového manžela je vždy 24 měsíců. 

  Hodinový manžel Kralupy. 

  REALIZACE

  SLUŽEB

  Služby hodinového manžela realizuji rychle, precizně a s ohledem na dodržení maximální bezpečnosti práce. Jedná se o široké spektrum nabídek. Pomůžu Vám v oblasti klasických domácích prací, řemeslných prací i při činnostech na zahradě. Jako zkušený hodinový manžel zastanu široké spektrum služeb. 

  V případě, že se během realizace objeví nečekané problémy, budu Vás o všem informovat. Nedělám nic za Vašimi zády.

  Hodinový manžel Kralupy. 

FOTOGRAFIE

KONTAKT

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací